>"Arabanla geçtiğin yerden bir de bisikletinle geç; duy orayı, hisset... " Ahmet S. Özenir

MERSİN CARETTA BİSİKLET FESTİVALİVI. Mersin Caretta Bisiklet Festivali Katılım Şartnamesi


 

FESTİVALİMİZİN 150 KİŞİLİK ÖN KAYIT KONTENJANI 17 SAAT İÇİNDE DOLMUŞTUR, İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ...
 

 

VI. Mersin Caretta Bisiklet Festivali Katılım Şartnamesi (Lütfen dikkatle okuyunuz.)

 

• Festivale katılacak olan kişinin sağlığı bisiklet sporuna ve kamp yaşamına uygun olmalıdır. Sağlığınızın bisiklet sporuna ve kamp yaşamına uygunluğunu doktorunuza mutlaka danışınız!

 

• Katılımcı, tur ve kamp yaşamının risk ve zorluklarını göz önünde bulundurmalı, karşılaşabileceği veya sebep olabileceği maddi/manevi olumsuz durumların sorumluluğunu kabul etmeli, bu tür durumlarda dernek yönetimi ve organizasyon görevlilerinin sorumlu olmadığını bilmeli ve kabul etmelidir.

 

• Katılımcıların 18 yaşını (25.10.2001) doldurmuş ve “Sorumluluk Beyanı” imzalamış olmaları gerekmektedir. (Sorumluluk Beyanı festival kayıt masasında imzalanacaktır.)(15-18 yaş arasındaki gençler “26.10.2001-25.10.2004” velisiyle birlikte veya velisinin imzalayacağı “Veli İzin Beyanı” ile katılabilirler. Bu durumda ön kayıt yapılırken “Veli İzin Beyanı” derneğe teslim edilmelidir.)

 

• Tüm katılımcılar, derneğimizin hazırlamış olduğu “Güvenlik Malzemelerimiz”, “Trafik İşaretlerimiz ve Tur Kurallarımız” konulu eğitim videolarını izlemiş olmalıdır.

 

• Kontenjan 150 kişiyle sınırlıdır, katılım için ön kayıt sayfasından (bu sayfa) kaydolmak gerekmektedir.

 

• Ön kayıt bilgi girişinizden sonra, kesin kayıt için gereken işlem size E-posta ve/veya SMS ile bildirilecektir. (E-posta ve GSM numaranız güncel ve aktif olmalıdır.)

 

• Derneğimizin mali ve hukuki sorumlulukları sebebiyle, BAĞIŞ yaptığı halde festivale katılmayan kişilere, yaptığı BAĞIŞ iade edilemeyecek, bu kişilere festival kapsamında dağıtılabilecek malzemeler/hediyeler (festival forması vs.) verilmeyecek ve gönderilmeyecektir.

 

• Derneğimizin hukuki sorumlulukları sebebiyle ön kayıt formunda gerçek ve doğru bilgilerle giriş yapılmalıdır. (Kişisel bilgilerin hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.)

 

• Yayınlanacak ön kayıt listesinde bulunan kişilerin, kesin kayıt işleminin yapılması için, en geç 20.09.2019 tarihine kadar derneğimizin banka hesabına 65 TL BAĞIŞ göndermesi gerekmektedir. E-posta adresinize ve/veya telefonunuza SMS bildirimi gelmeden banka hesabımıza EFT/havale yapmayınız. (Bankanın uyguladığı EFT/havale masrafı vb. derneğimizi ilgilendirmemektedir.)

 

 • Ön kayıt formunu tamamlayan ve onaylayan kişiler festivalle ilgili tüm bilgileri ve koşulları okumuş, anlamış ve koşulsuz kabul etmiş sayılırlar.

 

ÖNEMLİ

 

• Banka hesabımıza yapılacak EFT/havale işlemindeki açıklama kısmına, festivale katılacak kişinin ADI SOYADI, TC NUMARASI ve BAĞIŞ kelimesi mutlaka yazılmalıdır. EFT/Havalede ADI SOYADI, TC NUMARASI ve BAĞIŞ kelimesi eksik olması durumunda gönderiniz dikkate alınmayacaktır!

 

• ATM ile havalede ADI SOYADI, TC NUMARASI ve BAĞIŞ kelimesi yazılamadığı için tercih edilmemektedir.

 

DERNEĞİMİZİN BANKA HESABI BİLGİLERİ; (Kesin kayıt öncesinde E-posta adresinize ve/veya telefonunuza SMS ile gönderilecektir.)

 

FESTİVALİMİZİN 150 KİŞİLİK ÖN KAYIT KONTENJANI 17 SAAT İÇİNDE DOLMUŞTUR, İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ...