>"Arabanla geçtiğin yerden bir de bisikletinle geç; duy orayı, hisset... " Ahmet S. Özenir

MERSİN CARETTA BİSİKLET FESTİVALİVII. Mersin Caretta Bisiklet Festivali Ön Kayıt


 

VII. Mersin Caretta Bisiklet Festivali Ön Kayıt 

 

 

Festivalimizin katılım listesi tamamlanmıştır, ilginize teşekkür ederiz.

 

VII. Mersin Caretta Bisiklet Festivali Katılım Şartnamesi (Lütfen dikkatle okuyunuz.)

 

• Festivale katılacak olan kişinin sağlığı bisiklet sporuna ve kamp yaşamına uygun olmalıdır. Sağlığınızın bisiklet sporuna ve kamp yaşamına uygunluğunu doktorunuza mutlaka danışınız!

 

• Katılımcı, tur ve kamp yaşamının risk ve zorluklarını göz önünde bulundurmalı, karşılaşabileceği veya sebep olabileceği maddi/manevi olumsuz durumların sorumluluğunu kabul etmeli, bu tür durumlarda dernek yönetimi ve organizasyon görevlilerinin sorumlu olmadığını bilmeli ve kabul etmelidir.

 

• Katılımcıların 18 yaşını (1.10.2003) doldurmuş ve kayıt yerinde “Sorumluluk Beyanı” imzalamış olmaları gerekmektedir. (15-18 yaş arasındaki “1.10.2003-1.10.2006” gençler velisiyle birlikte veya velisinin imzalayacağı “Veli İzin Beyanı” ile katılabilirler. Bu durumda ön kayıt yapılırken “Veli İzin Beyanı” derneğe teslim edilmelidir.)

 

• Tüm katılımcılar, derneğimizin hazırlamış olduğu “Güvenlik Malzemelerimiz”, “Trafik İşaretlerimiz ve Tur Kurallarımız” konulu eğitim videolarını izlemiş olmalıdır.

 

• Kontenjan 150 kişiyle sınırlıdır, katılım için ön kayıt sayfasından (bu sayfa) kaydolmak gerekmektedir.

 

• Ön kayıt bilgi girişinizden sonra, kesin kayıt için gereken işlem size E-posta ve/veya SMS ile bildirilecektir. (E-posta ve GSM numaranız güncel ve aktif olmalıdır.)

 

• Derneğimizin mali ve hukuki sorumlulukları sebebiyle, BAĞIŞ yaptığı halde festivale katılmayan kişilere, yaptığı BAĞIŞ İADE EDİLEMEYECEK ve festival kapsamında dağıtılabilecek malzemeler/hediyeler (festival forması vb.) verilmeyecek ve gönderilmeyecektir.

 

• Şahsınızın ve derneğimizin hukuki sorumlulukları sebebiyle ön kayıt formunda gerçek ve doğru bilgilerle giriş yapılmalıdır. (Kişisel bilgilerin hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.)

 

Ön kayıt listesi 18 Ağustos’ta yayınlanacaktır. Yayınlanacak olan listede bulunan kişilerin, kesin kayıt işleminin yapılması için, en geç 20 Ağustos tarihine kadar derneğimizin banka hesabına 90 TL BAĞIŞ göndermesi gerekmektedir. E-posta adresinize ve/veya mobil telefonunuza SMS bildirimi gelmeden banka hesabımıza EFT/havale yapmayınız. (Bankanın uyguladığı EFT/havale masrafı vb. derneğimizi ilgilendirmemektedir.)

 

 • Ön kayıt formunu dolduran ve onaylayan kişiler festivalle ilgili tüm bilgileri ve koşulları okumuş, anlamış ve koşulsuz kabul etmiş sayılırlar.

 

ÖNEMLİ

 

EFT/havale işlemindeki açıklama kısmına, festivale katılacak kişinin ADI SOYADI, TC NUMARASI ve BAĞIŞ kelimesi mutlaka yazılmalıdır. Bunların eksik olması durumunda gönderiniz dikkate alınmayacaktır!

 

• ATM ile havalede ADI SOYADI, TC NUMARASI ve BAĞIŞ kelimesi yazılamadığı için tercih edilmemektedir.

 

DERNEĞİMİZİN BANKA HESABI; (Kesin kayıt öncesinde E-posta adresinize ve/veya mobil telefonunuza SMS ile gönderilecektir.)

ÖN KAYIT LİSTESİ